Rüyanı Google’da Ara

A’dan Z’ye Rüya Tabirleri

A

B

C

Ç

D

E

F

G

H

I

İ

J

K

L

M

N

O

Ö

P

R

S

Ş

T

U

Ü

V

Y

Z

KAYINVALİDE

Rüyada kaynananızı görmek, size yardım edecek ve faydasi dokunacak dost ve arkadaşlarınızı ihmal ederek size faydası olmayan bir takım kişilerle çene çaldığınıza ve bu kimselerle manasız samimiyetler kurduğunuza bu yüzden de işlerinizin aksadığına delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada kaynana görmek, fakir ise zenginlige, zengin ise sıkıntıya düşmeye işarettir.

Kayınvalide, güzel bir haberle büyük miktarda para kazanmaya işaret eder.

KAYINVALİDE

Kayınvalide, güzel bir haberle büyük miktarda para kazanmaya Kayınvalide, güzel bir haberle büyük miktarda para kazanmaya Kavgalı olduğunuz bir yakınınızla sonunda barışacaksınız.

KAYINVALİDE

Rüyada kayınvalide görmek

Rüyada kayınvalide, güzel bir haberle büyük miktarda para kazanmaya işaret eder.

Ayrıca, kavgalı olduğunuz bir yakınınızla sonunda barışacaksınız anlamına gelir.

  • Rüyam

    Merhaba,

    Rüyamda vefat etmis olan kayinvalidemi gördüm. Hastanedeydik, hastaymis bir sandaliyede oturuyordu, ben ise ayaktaydim. etrafimiz bembeyaz temiz duvarlari olan büyük bir bekleme odasi gibi bir yerdi. bende ufak bir tarak ile kayinvalidemin saçini tariyordum. saçi yumusacikti. sonra hemsire geldi ve kayinvalidem onu görünce gögsüme basini yasladi. benden onu korumami bekler gibi. hemsire gidince kayinvalidem en ufak kizima vermem için (2 yasinda) masanin üstüne gece mavisi renginde bir taç birakti. Basini yana eyerek nostaljik bir tavirla kizimin ismini söyledi. Kizimin ismi Ela Nur. rica etsem yorumlarmisiniz? çok tesekkür ederim. kayinvalidem hayatta iken benden hoslanmazdi,evletlarima da pek yakin olmadi, fakat hasta düsünce aramizda bir bag olustu beni ve çocuklarimi sevmeye basladi. her gün yanindaydik. keske hep böyle olsaydi. nur içinde yatsin.